Dossa internetikaubamaja kuulub pere-ettevõttele Anrek OÜ, mis rajati 2008. aastal.
Oleme Eestis kodutekstiili jae- ja hulgimüügiga tegelenud juba 20 aastat, esinduskauplus asub Tallinnas Paldiski mnt. 29. Omame head kogemust eesti inimeste soovidest selles valdkonnas, oma klientidele soovime pakkuda parimat klienditeenindust, kvaliteeti ja hinda.

2009. aastal alustasime oma voodipesu tootmist, et pakkuda klientidele luksuslikult pehmet puuvilla satäänist tooteid, parimat und ja meeldivat tunnet tekitavat voodipesu. Satäänist kangas on toodetud Pakistanis mida toome ise Eestisse.

Alates 2014 aastast hakkasime oma kodutekstiili tooteid pakkuma kaubamärgi DOSSA nime all, mis pakub kliendile naturaalsetest materjalidest tooteid ja usaldusväärset kvaliteeti. Peamised artiklid on voodipesu ja erinevad bambustooted.
Lisaks paljude Eesti koostööpartnerite toodete müügile impordime Lätis valmistatud väga kvaliteetseid villapleede ja Ukrainas toodetud puuvillatekke, ehk baikatekke.

Valmistame voodipesu hotellidele, haiglatele, tervishoiuasutustele, lasteasutustele ja teistele suurklientidele. Meie e-tekstiil esinduskaupluses võtame vastu eritellimustöid. Võtke meiega julgesti ühendust, kuulame teie soove ja ettepanekuid.

2011. aastal otsustasime avada interneti e-poe, et jõuda lähemale klientidele, pakkuda laiemat kaubavalikut ja anda põhjalikumat infot toodete kohta.

Anrek OÜ on perefirma mis hoolib oma klientidest, soovime näidata parimat teenindust ja näha rahulolu klientide tagasisides, võtke meiega ühendust või tulge kohapeale, et saaksime teiega personaalselt suhelda.