Tere tulemast Dossa internetipoodi!

Dossa internetipood pakub mugavat võimalust osta või tellida kõiki kodutekstiili tooteid otse internetist. Samas on alati võimalus internetis toode välja valida ja tulla kohale meie esinduskauplusesse Paldiski mnt 29, Tallinn.

 

Dossa internetipoest kaupade leidmine ja valimine.

Dossa internetipoes ei ole vaja ostude tegemiseks ennast registreerida, siiski soovitame paljude lisavõimaluste, soodustuste ja uute pakkumiste saamiseks seda teha. Tootekataloogi leiate lehekülje päisest, valides peateema avaneb selle all teile toodete alamgrupid ja seejärel tooted. Kõige kiirem ja lihtsam on kindla kauba leidmiseks sisestada toote nimi otsingusse ja teile kuvatakse kõik selle nimega kaubad.
Toote lehel näete tootest pilte, infot ja hinda eurodes (hinnad sisaldavad käibemaksu). Ostu tegemiseks valige kogus ja vajutage nuppu LISA OSTUKORVI. Toode lisatakse ostukorvi, kui te rohkem tooteid valida ei soovi, saate oma ostukorvi sisu näha klikkides lehekülje ülemises paremas nurgas OSTUKORV nupul.

 

Ostukorv

Klikkides lingile “OSTUKORV” näete kaupade nimekirja, mis on Teie poolt valitud, kuid ei ole veel tellimuseks vormistatud. Ostukorvis näete kaupade nimetusi, iga kauba hinda ja ostukorvi koguhinda. Ostukorvis olevate kaupade koguseid saab muuta, klikkides ostukorvis väikesele pliiatsi ikoonile. 

Privaatsus

Anrek OÜ ei avalda ega edasta registreerimisel ja kauba tellimisel sisestatud andmeid kolmandatele isikutele keda pole välja toodud isikuandmete töötlemise reeglites v.a. juhul, kui seda kohustab seadus. Kui klient soovib kauba tellida posti või kulleriga, siis edastatakse vastava teenuse osutajale kliendi nimi ja aadress, kullerpakkide puhul lisaks telefoninumber ja/või e-mail. Kui klient soovib saada e-tekstiili pakkumisi, siis edastatakse vastava teenuse osutajale kliendi nimi ja aadress.

 

Ostu-Müügileping

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt.
Ostu sooritamise ja arve tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud müügitingimustega!